Zalety drzwi zewnętrznych drewnianych

Zalety drzwi zewnętrznych drewnianych

Sprawdź, gdzie kupić drzwi zewnętrzne drewniane, wejdź na http://bit.ly/2MbnFgo

Drzwi zewnętrzne pełnią kilka funkcji – strzegą przed włamaniem się osób niepowołanych, izolują od zgiełku docierającego z dworu oraz chronią dom przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Czemu opłaca się wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne – zestawienie współczesności z tradycją

Zakup drzwi wejściowych to jeden z najistotniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy inwestor. Drewniane drzwi wejściowe ze względu na swoje cechy i solidność już od dawna cieszą się ogromną popularnością. Ekologiczny surowiec wygląda świetnie i da się go wykończyć na kilka sposobów. Poprawnie skonstruowane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, że w domu panuje komfort cieplny, a zarazem koszty ogrzewania nie są zbyt wysokie. Kupując drzwi do mieszkania warto wziąć pod uwagę modele o grubości 68 mm ewentualnie 92 mm. Z uwagi na swoje cechy ogromnym powodzeniem cieszą się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo – nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym i deformacji, więc świetnie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Współczesne drewniane drzwi zewnętrzne są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

W co wyposażone są drzwi wejściowe dwuskrzydłowe?

Na rynku znajdziemy również drzwi drewniane na wymiar, które są konieczne w przypadku nieszablonowych otworów na drzwi. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to propozycja dla osób, którym zależy na niebanalnym designie. Jeśli szukamy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, należy skorzystać z oferty firmy, która realizuje indywidualne projekty na zamówienie, a przy tym gwarantuje długą gwarancję na swoje produkty. W drzwiach drewnianych umieszcza się pięknie prezentujące się szyby, np. ornamentowe. Kupujący mogą również wybierać spośród ogromnego wachlarza szyldów. Oprócz walorów estetycznych, warto także podkreślić pozostałe atuty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Wyłamanie ich jest utrudnione, bowiem obecnie często wyposażone są w systemy antywłamaniowe. Gwarantuje to lokatorom znakomitą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne mają też wielopunktowy zamek listwowy, a kupujący może wybrać niski próg drewniany lub aluminiowy. Dzisiaj w trakcie produkcji drewnianych drzwi wejściowych stosuje się najwyższej jakości impregnaty, które zabezpieczają ich powierzchnię przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]