Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Jeśli szukasz czapraków, koniecznie wejdź na https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – stosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które dają koniowi komfort, a zarazem chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich tworzyw doskonale chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz nabyć wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, posiadające siateczkę chłonącą pot koni, wykonane z bawełny lub podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, by bardzo dobrze dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a także podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele zostały posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też estetyczne. Artykuły te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]