Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Jeśli poszukujesz słojów z kranikiem, zobacz tutaj

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i trunków. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Dlaczego choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają znaczne pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on często wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania lemoniad, oranżad, kompotów oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]