Rodzaje kontenerów budowlanych

Rodzaje kontenerów budowlanych

Dowiedz się więcej o kontenerach otwartych na http://bit.ly/2HaSnUE

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery na odpady – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z dużej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na placach budowy często używane są też kontenery do przewozu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]