Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Planujesz organizację imprezy na świeżym powietrzu i głowisz się jak zagwarantować stosowne zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i o czym należy pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzą się w czasie ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed intensywnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości może też zapobiec kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) oraz całoroczne. Wybór właściwego typu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Nieskomplikowane w montażu oraz wytrzymałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się mocnym szkieletem i mogą przetrwać w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a intuicyjny montaż oraz demontaż pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają też ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej struktury.