Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Pełny asortyment hurtowni słoików znajdziesz na https://bit.ly/3DFGws6.

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która dopóki będzie trwać ludzkość nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, że przeważająca część rynku towarów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to również branża, w której wyśmienicie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile zachęcą odbiorcę do swojego zdrowego, smacznego czy też autorskiego produktu. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać zapakowane tak, aby wyrób długo zachował zdatność do spożycia, a zatem najlepiej w szklane słoiczki i butelki. Atutem takich opakowań jest to, że są ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od rodzimego hurtownika

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów adresowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo ocet, marmolady bądź smalczyk na kanapki, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości zdecydowanie przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie będzie tym samym dla niego nie tylko metodą optymalizacji kosztów, ponieważ zamawiając towar w dużych ilościach zazwyczaj można liczyć na spory rabat od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dostawcy słoików oraz butelek. Dzięki temu także dostanie opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – co znajdziemy w jej asortymencie?

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości butelki ze szkła (idealne do rozlewania wina, piwa czy soków) i słoje. Transportowane są one do odbiorcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od objętości opakowań – po 800, 1600, a nawet 3200 sztuk danego produktu. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą też odebrać kupiony towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Razem z paletą butelek i słoiczków hurtowo można też kupić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki dopasowane do wybranego typu opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]