Nowocześnie i modnie – kolorowe rolety okienne

Nowocześnie i modnie – kolorowe rolety okienne

Rolety okienne, ścienne oraz sufitowe wspominane są rok w rok wśród trendów na nowoczesne i modne zaaranżowanie pomieszczenia. Atutem rolety okiennej jest jej uniwersalność, jak również bogactwo wzorów i kolorów. Na ile to rozwiązanie zda egzamin w dowolnym wnętrzu?

Kolorowe rolety okienne – dobierz je do wystroju pokoju?

Dobrzy producenci mogą zaoferować kilka, a nawet więcej wersji kolorystycznych różnych modeli rolet okiennych. Rolety dzień noc, mini i zebra można kupić w szerokim wachlarzu barw.
Dopasuj kolor zbliżony do Twojego pokoju lub postaw na barwę w kolorze przeciwnym do mebli, ścian oraz dodatków. Bezpieczna kolorystyka, która zawsze się sprawdzi, to beże, czerń, biel i szarość. Zwłaszcza szara barwa jest efektowna i elegancka, a przy tym powiększa i wspaniale rozświetla wnętrza.

Standardowe wymiary rolet okiennych

Wymiary typowych rolet okiennych mierzone są według stosunku szerokość x wysokość. Producenci proponują rozmiary od trzydziestu pięciu do stu czterdziestu cm szerokości oraz od stu szesnastu do dwustu trzydziestu cm wysokości. Tego typu rolety pasują do okien o typowych wymiarach.

Rolety okienne wykonywane na wymiar

Dla klientów, którzy pragną założenia rolet, ale mają okna w nietradycyjnym rozmiarze, świetnym wyborem są rolety okienne wykonywane na wymiar. Jeżeli zatem sprzedawane w sklepach rolety nie pasują wielkością do Twoich ram okiennych, to alternatywnym rozwiązaniem jest roleta sufitowa, ścienna albo usługa darmowego przewężenia rolet.