Najpopularniejsze akcesoria do rolet

Najpopularniejsze akcesoria do rolet

Haczyk montażowy, napinacz łańcuszka, mechanizm do rolety oraz płytka montażowa to popularne i często kupowane akcesoria do rolet. Ich instalacja jest prosta i intuicyjna – każdy w domowym zaciszu może je przymocować we właściwym miejscu, bez potrzeby użycia śrub czy gwoździ, a nawet wiercenia. Bezinwazyjny demontaż i montaż to główny atut nowoczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – co warto wiedzieć

Chcesz nabyć rolety wewnętrzne? Oto zestaw akcesoriów, który otrzymasz od producenta:
– napięcie boczne tkaniny,
– haczyki montażowe,
– napinacz łańcuszka.
W trakcie korzystania z rolet wewnętrznych część elementów może się wysłużyć. Zwykle współczesne akcesoria do rolet odznaczają się najwyższą jakością, ale jeśli zadziała na nie zbyt spore obciążenie, to zdarza się, że się łamią. Przydarzyć się może tak, przykładowo, z uchwytami mocującymi, jeżeli zbyt mocno otworzymy skrzydła okien. Nie musisz od razu wymieniać całych rolet, wystarczy dokupić parę małych elementów z kategorii akcesoriów do rolet wewnętrznych. Rolety po tej prostej naprawie będą pracować jeszcze długie miesiące, a nawet lata.

Akcesoria do rolet dzień noc

Roleta dzień i noc zalecana jest osobom, którym zależy na kontroli ilość światła wpadającego do mieszkania, ale nie wymagają pełnego zaciemnienia. Komplet akcesoriów do rolet dzień noc to nieodłączna para rolet okiennych. Są wśród nich części, które służą rozwijaniu oraz zwijaniu rolet. Cenną pomocą w instalacji, a następnie w użytkowaniu, będzie napinacz i łańcuszek. Zadaniem napinacza jest poprawne rozwijanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie przytnie się ani nie poplącze.