Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Więcej szczegółów o mini przyłbicy.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, nieodwołalnie odmieniła nasz bieg życia i relacje z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego wymuszają obowiązek używania różnych środków, które mają ochraniać nas przed potencjalnym zagrożeniem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do kina bądź sklepu, gdzie zwykle napotykamy większą gromadę ludzi, winniśmy zawsze nosić na ustach oraz nosie ochronną maskę. Jak jednakże postąpić, jeżeli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z bawełny?

Lekka ochronna przyłbica ochrania podobnie jak maska chirurgiczna

Osoby, które uważają bawełniane maski ochronne za niekomfortowe i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, powinny zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona przed zarażeniem wirusem w jednakowym stopniu jak maseczka chirurgiczna, tzn. przykrywa nos oraz usta, ale zarazem umożliwia swobodne oddychanie. Jej podstawowymi plusami są wygoda, solidność oraz niewielka waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta przyłbica ochronna wyprodukowana jest z tworzyw, dzięki którym może być użytkowana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można również czyścić ręcznie (trzydzieści razy) w wodzie z detergentem.

Kto może używać wielorazową ochronną przyłbicę?

Taką maseczkę z przyłbicą zaleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą nosić ochronne maski podczas pracy. Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów szyi, a jej używanie przez parę godzin nie jest uciążliwe. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach, co z całą pewnością docenią ludzie młodzi.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]