Kontenery budowlane, uszczelniane i z plandeką

Kontenery budowlane, uszczelniane i z plandeką

Jeśli potrzebujesz kontenerów stalowych, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/yy8f3rk7

W sprzedaży dostępne są w najróżniejsze modele kontenerów stalowych na odpady. Te najpopularniejsze sprawdzają się jako kontener na złom lub gruz, a także przy składowaniu odpadów opakowaniowych czy ziemi. Jest jednakże sporo typów odpadów, które wymagają użycia kontenerów specjalnych. Na tle pozostałych odróżniają się one odmienną konstrukcją i dodatkowymi wzmocnieniami i uszczelnieniami. Które substancje można składować w kontenerach specjalnych? Jakie ich typy dostępne są w ofercie producentów i czym cechują się poszczególne modele?

Kontenery stalowe – rodzaje i ich najczęstsze zastosowanie

Kontenery powinny być przystosowane do specyfiki gromadzonych i przewożonych w nich odpadów. Przykładowo kontenery budowlane zaprojektowano pod kątem takich odpadów jak gruz, złom, zdemontowane elementy okien i drzwi, jak również stare płytki parkietowe lub ceramiczne – przeważnie używany jest do tego kontener otwarty. W zakładach drzewnych bądź produkujących granulaty świetnie sprawdzają się natomiast kontenery stalowe ze ślimakowym podajnikiem, który uniemożliwia rozsypywanie się zawartości. Do magazynowania odpadów w półpłynnych lub płynnych odpowiednie będą kontenery uszczelniane.

Kontenery plandekowe – szybki rozładunek

W przypadku ładunków o dużych rozmiarach, które nie są odpadami albo wymagają selektywnego rozładunku, najlepszym rozwiązaniem okazują się kontenery plandekowe. Ich szkieletowa konstrukcja jest pokryta plandeką, po rozsunięciu której (na zasadzie identycznej jak przy firance) możliwe jest momentalne rozładowanie kontenera. Tego rodzaju kontenery wytwarzane są najczęściej dla przedsiębiorstw transportowych i magazynów.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]