Kiedy postawić na zaciemniające rolety dzień noc?

Kiedy postawić na zaciemniające rolety dzień noc?

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca albo roleta typu 100% zaciemnienia to najlepszy wybór? Kiedy warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie do wnętrza? Zalet tychże produktów jest pełen wachlarz, a możliwość kontroli wpadających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich pozytywna cecha. W przypadku rolet wewnętrznych zaciemniających jest możliwe pełne zaciemnienie, ale w rolecie dzień i noc już nie. Jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz podpowiedź.

Zalety rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień noc

Totalna możliwość kontroli ilości promieni słonecznych wpuszczanych do pomieszczenia to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień noc, jak i 100% zaciemnienia dysponują szeregiem zbliżonych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach PCV, jak i z drewna. Pozostając w temacie montażu – jest on niepodziewanie łatwy, zupełnie bezinwazyjny, nie potrzeba przy nim wiercenia, użycia gwoździ czy śrub. Każdy da sobie radę z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub dzień i noc.
Kilkanaście opcji kolorystycznych do wyboru sprawia, że te produkty odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień noc dostępne są też w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów tkanin w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą stać się elementem zdobiącym mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Trójmieście i innych miastach

Rolety zaciemniające są produkowane przez wiele czołowych marek i producentów. W czasie zakupów rekomendujemy wybrać rodzimą firmę – producenta rolet zaciemniających. Trójmiasto, Kraków lub Warszawa to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Na życzenie klienta istnieje też możliwość spersonalizowania produktu. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie mających standardowych wymiarów.