Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Zobacz, gdzie zamówić kapsułki Tchibo.

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana u schyłku lat 70-tych i powoli pozyskała sobie nowych zwolenników. Ten praktyczny system umożliwia przyrządzanie napoju wysokiej jakości wyjątkowo nieskomplikowaną metodą – trzeba napełnić pojemnik z wodą w urządzeniu, włożyć kawę w kapsułce do dedykowanego zasobnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można delektować się świeżo parzonym napojem.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów takiego parzenia kawy. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inna formę niż pozostałe, co przez długi czas narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Problem ten dotykał każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach dostępnych jest w sklepach – także w Polsce – coraz więcej ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten posiada linię kaw single origin, zwanych również kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż wywodzi się z jednego zbioru, gatunku oraz uprawy. Smak jej naparu jest unikalny, gdyż ma na niego wpływ wiele rozmaitych czynników, np. konkretna pogoda panująca w roku wzrostu roślin. Łączenie kaw speciality z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem zagłusza ich niepowtarzalne nuty smakowe. Na rynku dostępne są zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (robusta), a także z Kolumbii oraz Etiopii (arabika). W tych kawach mocno wyczuwalne są naturalne aromaty kwiatowe, czekoladowe i kakaowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w pensjonatach lub urzędach, jak i w domu. Cena kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczna i przeważnie mieści się w przedziale 1,10-1,40 zł. Nietrudno wyliczyć, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli podobny napój serwowany w kafejkach w galerii lub na stołówkach w biurze. Przystępne ceny oraz niebanalne wzornictwo urządzeń na kapsułki sprawiają, iż coraz częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą podamy koleżankom wysokiej jakości napój podczas weekendowych spotkań, a przy tym sami będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy na co dzień, nie lękając się o duże koszty. Jeżeli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy uprzednio czy są kompatybilne z naszym ekspresem.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]