Higiena w domu i w miejscu pracy – mydło antybakteryjne

Higiena w domu i w miejscu pracy – mydło antybakteryjne

Znajdź mydło antybakteryjne

Mydło dezynfekujące usuwa z powierzchni skóry zarazki i inne niebezpieczne patogeny. Czym winno charakteryzować się mydło w płynie, żeby spełniało oczekiwania przeróżnych konsumentów? Gdzie stosowane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Mydło antybakteryjne – stosowanie

Mydła o cechach antyseptycznych stosowane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również zamawiane przez przemysł gastronomiczny, placówki medyczne czy zakłady pracy. W sklepach dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, z pomocniczymi składnikami odżywczymi, przeznaczone do mycia ciała, włosów i skóry delikatnej, mydła w opakowaniach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi pojemnikami, które zapewniają maksymalny stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance stanowiące środek niebywale ekonomiczny – pozwala otrzymać do 2500 doz mydła z 1000 ml opakowania. Pianka świetnie rozprowadza się na skórze, łatwo spłukuje, a jednocześnie skutecznie myje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła w płynie znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przebadane dermatologicznie. Mydła dedykowane osobom z delikatną skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników ani innych czynników alergicznych – można z nich korzystać często, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel świadczącym o wysokiej jakości i przyznawanym kosmetykom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w demontowalny dozownik, co ułatwia ich późniejszy recykling.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]