Etykiety na bimber – spersonalizuj swoje domowe trunki

Etykiety na bimber – spersonalizuj swoje domowe trunki

Dowiedz się, gdzie zamówić etykiety na wódkę weselną.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego zarzewia jednym z najchętniej przekazywanych i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać butelki na wesele, imieniny bądź osiemnastkę. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale także przyjęło się, że nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za formę wyrażenia wdzięczności za przybycie na ceremonię. Jednak taka butelka z wódką może także przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę, na których można umieścić informację o dniu i miejscu wesela, słowa podziękowania czy imionach nowożeńców. Etykiety weselne można zamówić w przeróżnych barwach oraz wzorach, więc bez trudu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji państwa młodych. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym czy wieczorze kawalerskim.

Ozdabiaj domowe alkohole wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można oznaczać butelki z domowej piwniczki. Jeżeli przetwarzasz swoje wina, nalewki czy soki i dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi nawet bez okazji, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwyczajnej flaszki. Dodatkowo butelki można również oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]