Delikatesy online – gdy nie masz czasu na codzienne zakupy

Delikatesy online – gdy nie masz czasu na codzienne zakupy

Zakupy spożywcze przez internet - ta niezwykła oferta Was zadziwi.

Nie da się uciec od potrzeby wykonywania zakupów spożywczych. Można wytrwać bez wielu produktów, jednakże bez świeżych warzyw oraz owoców jest raczej ciężko. Niestety nieraz okoliczności zawodowe czy życiowe sprawiają, iż coś tak odprężającego jak zakupy, może stać się czynnością uciążliwą. W takim przypadku ratunkiem jest możliwość wykonania zakupów spożywczych przez internet.

Zakupy spożywcze online usługa dla różnorodnych grup konsumentów

Wszechobecny dostęp do internetu przyspieszył w ostatnich latach rozwój sprzedaży online w naszym kraju. W związku z ciągle ewoluującym się rynkiem i potrzebami odbiorców, dużo biznesów stosujących dotąd tylko zwykłe kanały sprzedaży, udostępniło swój asortyment przez internet. W tę stronę skierowała się również branża spożywcza, która na ogół sporadycznie umożliwiała zakupy z dostawą do domu klienta. W tej chwili z delikatesów online korzysta sporo różnych grup konsumentów. To przykładowo osoby mające pod opieką schorowanych członków rodziny, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, co nie daje im możliwości zrobienia zakupów w godzinach umożliwiających dostanie w markecie świeżych artykułów, rodzice noworodków, jak również osoby starsze, dla których codzienne wizyty nawet w osiedlowym markecie mogą okazać się zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych przez internet korzysta się też dla komfortu – to istotna oszczędność czasu, który można poświęcić na hobby czy też spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – tu kupisz chrupiące, polskie pieczywo

Zamawiając zakupy przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek możemy wybierać z szerokiej bazy zawsze świeżych produktów, nie tylko warzyw i owoców, ale też ryb, mięs oraz wędlin pochodzących wyłącznie od sprawdzonych i rzetelnych polskich dostawców. Ponadto sklep ma w asortymencie chrupiące, polskie pieczywo dostarczane z piekarni legendarnej nie tylko w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dostarczane pod wybrany adres w terminie 48h, a za zamówienia powyżej określonej sumy oferowana jest bezpłatna dostawa. Zamówienie można opłacić kartą płatniczą przy odbiorze.

Nasz adres:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]