Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Tu zamówisz oryginalne części Renault

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku Polacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony samochód i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy podwozia, nadwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]