Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Jeśli potrzebujesz paneli dachowych na rąbek, odwiedź tę stronę.

Blachy na rąbek to coraz częściej stosowany rodzaj pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto w nie zainwestować? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich zastosowania.

Blacha na rąbek – piękny wygląd oraz trwałość

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz większe grono zwolenników, bowiem idealnie godzą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Odporna na uszkodzenia i świetnie wyglądająca blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku nowych budynków, jak i obiektach budowlanych, w których niezbędna jest reperacja paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek są dostarczane na teren budowy w formie niedużych arkuszy. Można je zamontować szybko i bez większych komplikacji. Takie pokrycie dachowe wspaniale komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym bądź minimalistycznym), a jednocześnie jest wytrzymałe i niepodatne na rdzę.

Nowoczesne pokrycia dachowe – zredukuj koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod względem zastosowanej technologii i wytrzymałości. Panele te są produkowane z grubej blachy i pokryte dodatkową powłoką gwarantująca protekcję przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak woda bądź promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w kilku modelach, co pozwala na dobranie jej do indywidualnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do redukcji wydatków związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec wprost od producenta.

Nasz adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08