Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Znajdź balon do wina

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny upominek dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również perfekcyjna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal balon do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz uraczyć gości domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wytworzone są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]