Urządzasz biuro lub mieszkanie? Sprawdź ofertę producenta mebli z Poznania

Urządzasz biuro lub mieszkanie? Sprawdź ofertę producenta mebli z Poznania

W tym miejscu dowiecie się wszystkiego o producencie mebli Poznań.

Urządzając pomieszczenie, czy to w nowym domu czy po remoncie mieszkania, staramy się zorganizować jego przestrzeń nowocześnie i funkcjonalnie. Jednocześnie pragniemy, aby wnętrza pokazywały naszą osobowość, a to nie zawsze jest możliwe, gdy urządzamy się wykorzystując meble wykonywane masowo przez popularnych producentów. Lecz świat sprzętów domowych jest o wiele szerszy aniżeli się wydaje. Polacy także mogą się pochwalić gustownymi, designerskimi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Noti – designerskie meble projektowane z pasją

Noti to producent mebli, działający na polskim rynku już od 16 lat i od powstania koncentruje się na tym, by projektowane przez niego sprzęty były wygodne, proste, a zarazem szykowne i, co istotne, by charakteryzowała je wytrzymałość. Marka współpracuje z poważanymi designerami, tworzącymi swoje produkty z pasją, dokładając wszelkich starań, aby zawsze spełniały one pragnienia użytkownika. Charakterystyczną zaletą mebli Noti jest to, że rewelacyjnie pasują zarówno do przestrzeni biurowych oraz firmowych, jak i mieszkalnych. Wyjątkowe meble Noti tworzone są ręcznie z wysokiej jakości surowców, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o środowisko, między innymi poprzez zastosowanie technologii redukujących skalę wykorzystania energii.

Meble Noti – gdzie można je kupić?

Noti oferuje sprzęty, będące nowatorską interpretacją postrzegania klasycznych mebli, czego przykładem mogą służyć siedziska z kolekcji Rollo czy Trefle bądź sofy z kolekcji Bouli. Na stronie producenta znajduje się konfigurator, w którym można obejrzeć wszelkie warianty mebli z konkretnej kolekcji i wyselekcjonować te pasujące do koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Wyjątkowe meble tej marki można zobaczyć w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie oraz w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Ponadto kolekcje Noti można kupić w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, m.in. w Katowicach, w Krakowie czy w Gdańsku.

Źródło fotografii: noti.pl

Nasz adres:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]