Zadbaj o dobre relacje pracowników – imprezy integracyjne

Zadbaj o dobre relacje pracowników – imprezy integracyjne

Imprezy firmowe to nie tylko sposobność do wspólnej zabawy wszystkich zatrudnionych i ich przełożonych. To także bardzo dobry inwestycja dla kierującego firmą – pozytywnie oddziałuje na pogłębienie się związków pomiędzy pracownikami, co sprawia, iż ci budują efektywniejszą grupę i o wiele rzadziej dochodzi między nimi do spięć. W ten sposób zbudujemy również silne relacje między zatrudnionymi a zakładem pracy, w dużej mierze minimalizując rotację ekipy. Takich korzyści możemy być pewni jednak wyłącznie wówczas, gdy w czasie wypadu nie zabraknie uczestnikom przyciągających, angażujących zabaw.

Quady, rafting oraz park linowy – imprezy firmowe w polskich górach

Popularniejszym terenem do planowania imprez firmowych są rodzime pasma górskie – zarówno Pieniny, jak i Tatry czy Beskidy. Atmosfera sprzyjająca zapomnieniu o codziennych problemachcudowne panoramy, jak również świeże powietrze to główne pozytywy tych części naszego kraju. Nie bez wpływu jest również fakt, że w górach można zaplanować imprezy integracyjne bogate w najrozmaitsze atrakcje – poza popularnymi spływami kajakowymi i pontonowymi, mogą to być m.in. tyrolka nad dolinami rzek (głównie Dunajca), aktywności w parku linowym czy paintball. Ogromną zaletą jest również dostęp do regionalnych, niepowtarzalnych posiłków.

Imprezy firmowe w górach – stwórz dobrze skooperowaną drużynę

Jak wspomnieliśmy na początku artykułu, uczestnictwo w imprezie firmowej wiąże się z wieloma korzyściami. W szczególności dobrze dostrzegalne są one, jeżeli celem wyjazdu zostanie któraś z południowych miejscowości – np. Zakopane. Konieczność stawienia czoła żywiołom i niesprzyjającemu terenowi doskonale utrwala więzi pomiędzy pracownikami i pozwala im stworzyć zżytą, prawidłowo współpracującą ze sobą załogę.