Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak dobrej oferty sali na urodziny w Krakowie!

Często w przypadku niektórych rocznic, urodzin czy imienin nie planujemy przyjęć ze znajomymi oraz rodziną, nie uznając, że jest to ważne. Ale są takie kluczowe życiowe chwile, których właściwe obchodzenie jest praktycznie obligatoryjne, a jednym z nich jest niezaprzeczalnie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Szukasz lokal na 18 urodziny – wybierz taki z przestronną salą taneczną

Wraz z osiągnięciem pełnoletności dużo się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa głosować w wyborach powszechnych, kupować i pić alkohol, zaczyna rozliczać się z fiskusem czy pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych. Ale kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność zorganizowania niepowtarzalnej imprezy z kolegami. Można kolejny raz zrobić “domówkę”, jednak czy zabawa w domu będzie się sporo różnić od tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie będzie. Zatem lepszą drogą jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Na ogół paru przyjaciół postanawia wyprawić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnej sali, ale równocześnie pozwala na obniżenie jednostkowych kosztów. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skup się na salach oferujących obszerną salę taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje wyśmienite dania imprezowe. Chcesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Wynajmij salę na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim duży namiot i wyprawić grill.

Sala na osiemnaste urodziny – wygląd przestrzeni również jest istotny!

Każdy ma świadomość, iż zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli nie unikają napojów alkoholowych. Trzeba z tego powodu obowiązkowo zatroszczyć się o to, by osoby niepełnoletnie, a takich może być wiele wśród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Szałowy wystrój sali także jest bardzo ważny, by zaproszeni do głębi zanurzyli się w klimacie zabawy. Należy więc postawić na salę na urodziny, która zadba o przystrojenie przestrzeni zgodnie z wytycznych solenizanta, a także dobrze rozlokuje stoliki z przekąskami i napojami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej idealnie sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “jeden gryz”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dobierze kartę dań zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do finansów oraz budżetu klienta.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]