Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Zajrzyj tu, jeżeli ciekawi Cię najkorzystniejsza oferta tworzenia sklepów internetowych

Prowadzisz firmę i pragniesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, jak również jeżeli nie dysponujesz żadną stroną internetową i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – opracowanie analizy danych sprzedaży i błyskawiczna personalizacja

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo dojść do wniosku, iż szybko opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż taka nazwę dano owej wtyczce, ma mnóstwo zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z użyciem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, iż jest większa szansa na zdobycie pozycji w Top3 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi klientów. Za sprawą wdrożenia odpowiednich wtyczek zwiększa się też ergonomia sklepu. Bez trudu można w nim założyć płatności on-line i zaoferować klientom zlecenie przelewów za zakupy np. za pośrednictwem DotPay.pl albo PayU.pl. WooCommerce pozwala też na analizę sprzedaży (generowanie różnego rodzaju statystyk) i integrację z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – tylko sprawdzone wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zadbają o instalację jedynie potrzebnych, wypróbowanych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu i jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują również blog, na którym w prosty sposób można informować użytkowników o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub zamieszczać omówienia i rozmaite porady odnośnie sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]