Profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic

Profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic

Więcej informacji o sprzątaniu strychów i piwnic Kraków na maxgruz.pl

W większości domów obecne są piwnica oraz strych. Zazwyczaj miejsca te służą nam jako składziki na różne starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie używamy, wynosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co w sytuacji, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu okaże się być nam potrzebna? W takim wypadku dobrze jest zdecydować się na usługi świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma opróżnianie strychów i piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co może usunąć firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi, które cieszą się coraz większą popularnością. Wybierają je osoby, które z różnych powodów muszą posprzątać wielką powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Fachowa firma może wywieźć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko drobne przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale też meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy działające i w dużych i w małych miastach, to bardzo dobry wybór, jeżeli na strychu czy w piwnicy schowaliśmy nieprzydatne już kanapy, szafy, fotele czy meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest ogromnym wyzwaniem. Należy wiedzieć, że nierzadko na terenie mniejszych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie 2-4 razy w roku, gdyż zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie prowadzą wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze oferują specjalistyczne firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się sprzątaniem strychów i piwnic są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz zbędne przedmioty. W ofercie znaleźć można też podstawienie właściwego pojemnika na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi zbędne przedmioty, troszcząc się o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zadbają o to, by podczas prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Nasz adres:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]