Profesjonalna opieka nad grobem

Profesjonalna opieka nad grobem

Zamów opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze pomników zmarłych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zająć – także, kiedy pomniki położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Największe trudności stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy w innej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać również ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak montaż ławek lub doradztwo przy załatwieniu wszystkich formalności lub poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, jakie należy opłacić pracownikom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych bliskich są bardzo różne. Zależne są zwłaszcza od zakresu usług – jeśli decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli jednak chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet czterystu PLN rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty zależne są również od gabarytów grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]