Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Skieruj się tutaj, żeby zamówić organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, które są na ogół ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie czy śluby, od wielu już lat przestały być urządzane w domu zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to wydarzenia, na których pojawia się nieraz ponad sto osób. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę wymyślić menu, a potem przygotować oraz zaserwować dania uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa planowane jest na kilka godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się duże zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – apetyczne posiłki, które zachwyci gości

Planowanie imprezy weselnej to silny stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na wybór wystroju sali, przygotowanie zaproszeń , sporządzanie listy gości czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność zamówienia wystarczającej ilości zakąsek i napojów serwowanych podczas przyjęcia, a co istotne – przyrządzanie ciepłych dań, które urzekną gości i zbiorą ich przy stole. Obiad na weselu powinien mieć należytą oprawę. Goście wszak oczekują tego, by stoliki były pięknie przystrojone i prawidłowo nakryte, dania były smakowite i ładnie ułożone na talerzach, jak również aby kelnerzy profesjonalnie serwowała gościom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, kucharzy oraz managerów, wprawionych w obsłudze imprez zarówno pod gołym niebem, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering na wesela – bazową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Wesela kierują się swoimi regułami, nie tylko w kwestii atrakcji dla uczestników, lecz również i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe przeważnie mają przygotowaną wstępnie listę oferowanych dań głównych, napojów i zakąsek odpowiadających konwencji wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź pozyskać tę informację nawiązując kontakt z jej reprezentantem. Klient może więc sam ułożyć kartę dań z zaproponowanych dań. Należy jednakże zaznaczyć, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe sugestie i często na życzenie kontrahenta podejmują się przyrządzenia niecodziennych zestawów potraw.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]