Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Sprawdź informacje o przyjęciach okolicznościowych w Krakowie.

Kiedy ktoś wspomina o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zwykle naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zjeżdża się grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to także imprezy z okazji osiągnięcia pełnoletności, komunie czy chrzciny. Gdy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, najczęściej nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz przygotować przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie stosownego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – zapewnij zaproszonym gościom imprezy najlepsze warunki

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. przyjęcie urodzinowe lub osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, gościom wypada zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony przyjęcia, w których znaczną część uczestników będą stanowić najmłodsi, m.in. komunie lub chrzciny, dobrze jest urządzać w lokalu, który prócz wynajęcia sali wewnątrz budynku oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się tak szybko świętowaniem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski oferowane uczestnikom też muszą być dobrane do typu przyjęcia. Organizując takie wydarzenie warto więc skorzystać z usług firmy cateringowej, która zadba o smaczne potrawy, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w królewskich salach lub w ogrodzie

Wyszukanie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, nie jest wielką trudne, jednak rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w iście dworskim duchu odbywają się w nim chrzciny, przyjęcia komunijne oraz – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć ogółem do 130 osób. Z kolei jeżeli przyjęcie zostanie urządzona w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści blisko 300 gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia dań, poprzez rozłożenie i ozdobienie stołów, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]