Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Po więcej informacji o tani parking lotnisko Balice zajrzyj tutaj.

Komfort, sposobność przybycia nawet w bardzo odległe miejsca świata i szybkość – to główne atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu transport zdobył niesamowitą popularność. Podróż, której elementem jest lot samolotem, łączy się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których największą jest z całą pewnością problem dojechania na lotnisko – a masa osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak daleką trasę najłatwiej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne zagadnienia połączone z dotarciem na lotnisko prywatnym autem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą oczywiście zamartwiać się o swój pojazd, ponieważ parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, tym samym nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie postawić auta. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest szczególnie ważne podczas opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja wsparcia pracowników

Decydując się na usługi świadczone przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się również licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Prócz tego klienci mogą uzyskać wsparcie obsługi parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo ubytek powietrza w oponach lub rozładowanie akumulatora.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]