Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Chcesz zlecić catering dla firm Katowice? Skieruj się tutaj.

Konferencja, ważne spotkanie biznesowe albo warsztaty – każda pokaźniejsza firma z pewnością kiedyś stanie przed koniecznością zaplanowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które na ogół nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przygotowanie napojów oraz przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli organizowane wydarzenie przyciągnie duże tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa ubrudzenia dłoni – o cateringu dla firm

Kursy oraz sympozja biznesowe to eventy, które przeważnie trwają po 7-8 godzin, częstokroć także przez 3-4 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy dostają dokładny grafik wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są maksymalnie dwie-trzy kwadransowe przerwy, podczas których niemożliwe jest spożycie pełnego posiłku w pobliskiej kafeterii. Stąd nieodzowne jest zapewnienie gościom małych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w czasie przerwy, a o ile organizator zezwoli, nawet zanieść na salę, w której odbywa się szkolenie. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z drobnymi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o zabrudzenie odzieży i dłoni. Usługa cateringu biurowego obejmuje również użyczenie urządzeń do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – zapewni to firma oferująca usługę cateringu dla firm

Przerwa kawowa jest niezwykle ważna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach wytężonego skupienia. Dodatkowo jest to również sposobność kontaktu z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w mniejszym gronie kwestii poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który widuje się na korytarzach firm, nigdy nie zastąpi perfekcyjnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych konferencji bądź płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych kubków, gryząc zakupione po drodze w na stacji benzynowej lub przyniesione z domu kanapki. Zamówienie usługi cateringu biurowego podkreśli więc rangę wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się też o dobre samopoczucie uczestników.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]