Organizacja wydarzeń będzie łatwiejsza, gdy zamówisz catering imprezowy

Organizacja wydarzeń będzie łatwiejsza, gdy zamówisz catering imprezowy

Chcesz dowiedzieć się, jak zamówić catering na imprezy w Krakowie? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na lastrada.pl.

Letnie miesiące obfitują w niezwykle modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i wydarzenia plenerowe, ale w zasadzie przez cały rok w przeróżnych punktach kraju prowadzone są benefisy, sympozja czy bankiety. Wszystkie te eventy muszą mieć należytą oprawę, której niezbywalnym elementem jest profesjonalnie przygotowany i smaczny catering. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – postaw na doświadczenie

Zarezerwowałeś salę na event lub wybrałeś już punkt, w którym odbędzie się piknik? To wspaniale!! Teraz warto zadbać o to, by uczestnicy imprezy mieli dostęp do smakowitych przekąsek, ciepłych dań oraz trunków. Pamiętaj, że podczas prestiżowych gal nie godzi się ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku sali i oczekiwać, iż zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Ważna jest jakość oprawy – wygodne rozstawienie stołów, stylowe dekoracje, jak również prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia z pewnością będą również zadowoleni, jeśli potrawy będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a posiłki będą prezentować się na talerzu niczym w modnych restauracjach.

Pokaz live cooking i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu na imprezy

Atutem zlecenia oferty cateringu eventowego jest niezaprzeczalnie to, że zatrudniony zespół nie tylko przygotuje rewelacyjne posiłki, ale też szczegółowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy i zakąski zostaną przywiezione w wyznaczoną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoliki, a później doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości podczas wydarzenia. Na życzenie klienta, o ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą umilić czas obecnym pokazem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, żeby przyjrzeć się na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego typu wydarzeń, zarówno tych takich na kilkuset uczestników, jak i niewielkich. W czasie ustalania detali oferty doradzi ona, które przekąski, napoje i dania idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]