Organizacja przyjęcia nie musi być trudna – zamów usługę cateringu

Organizacja przyjęcia nie musi być trudna – zamów usługę cateringu

Więcej szczegółów o cateringu.

Gdy aranżujesz ważne wydarzenie prywatne lub biznesowe, na które spraszasz dużą ilość uczestników, na ogół nie będziesz mógł w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki i szybkie przekąski w hipermarkecie – prestiżowe imprezy najczęściej potrzebują odpowiedniej oprawy również w obszarze poczęstunku. Zatem nie wypada stawiać na stolikach osób zaproszonych po prostu ciasta i wody mineralnej. W takich wypadkach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Jakie rodzaje cateringu świadczą doświadczone firmy?

Profesjonalne firmy świadczące usługi cateringu na ogół oferują parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji urodzin, chrzcin lub ślubów, catering dla firm i catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są drobiazgowo dopasowane do potrzeb poszczególnych imprez, przez co znacząco różnią sięmiędzy sobą m.in kosztem i listą dań sugerowanych w danej usłudze. Decydując się na zamówienie usługi cateringu powinno się pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą klarownie komunikować własne oczekiwania, lecz przy tym być także otwartym na jego wskazówki. Przecież dla caterera organizacja wydarzeń przeróżnego rodzaju to codzienność, zatem długoletnia praktyka w tym obszarze sprawia, że może on podsunąć rozwiązania, które usatysfakcjonują większość gości.

Zamówienie cateringu pozwala zaoszczędzić czas

Przyrządzanie potraw nawet dla skromnej grupy gości może stać się olbrzymim problemem, szczególnie wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to samemu. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na koordynację pozostałych istotnych aspektów imprezy. Jest to też sposobność poczęstowania uczestników fenomenalnymi posiłkami przyrządzonymi przez zawodowych kucharzy. Należy przy tym zaznaczyć, iż ważną cechą potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale też ich prezencja. Co więcej firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają również własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]