Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Sala do wynajęcia Kraków - więcej o ofercie na palacradziwillow.pl.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zloty integracyjne albo grille dla pracowników i ich rodzin, które mają za zadanie stworzenie głębszych więzi pomiędzy zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, m.in. po to, by celebrować podpisane kontrakty, a także różne szkolenia, bankiety dla partnerów biznesowych czy konferencje. Takie imprezy wymagają dobrego przygotowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

Gdzie wyprawić bankiet firmowy?

Jeśli nie mamy na terenie firmy pojemnych pomieszczeń, w których uda się wyprawić galę, warto sprawdzić usługi najmu lokali, które pomieszczą wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Istotne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoją estetyką do rangi urządzanego wydarzenia. Prestiżowe bankiety dla wspólników firmy, podczas których fetowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą być zorganizowane w byle jakim lokalu. Wypada przy takich okazjach wyprawić event w stylowym miejscu, które dodatkowo podkreśli doniosłość wydarzenia. Natomiast jeżeli na imprezę sproszone będą osoby nie rezydujące w najbliższej okolicy lokalu, trzeba wybrać salę, zlokalizowaną nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering kompetentnej firmie

W toku planowania wydarzenia firmowego nie można zignorować tak ważnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Zalecanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania profesjonalnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w wyznaczony punkt wybornych potraw dla gości, ale też doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i zajmie się dekoracją stołów. W czasie pokazowych gal wskazane jest też zagwarantowanie gościom należytej obsługi. Wypada zatem korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy będą serwować potrawy w zgrabny sposób, a także zawodowych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko apetyczne, lecz i znakomicie wyglądające dania.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]