Jak wybrać miejsce na wesele?

Jak wybrać miejsce na wesele?

Jeśli interesuje Cię dobra oferta sali na wesele w Krakowie, skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary i sproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli narzeczeni postanowią zorganizować przyjęcie dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której goście spędzą ten wyjątkowy dzień w wygodnych warunkach.

Dom weselny – sprawdź jego dystans od kościoła oraz pojemność

Wybierając salę na wesele narzeczeni powinna rozważyć kilka bardzo ważnych okoliczności. Na wstępie musi znać liczbę zaproszonych gości, by mieć pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Ponadto para młoda powinna sprawdzić jak daleko od kościoła położona jest sala weselna i czy dojazd do niej będzie łatwy. Jeżeli na uroczystość zaproszeni są krewni i przyjaciele z odległych krańców Polski, należy poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się duża baza hotelowa. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, czyli przystrojenie stołów, wybranie menu i zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Takie zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują asystę w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne ze zniewalającą oprawą

Narzeczeni z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą zorganizować wesele w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich ma królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć ok. 130 gości. Wesele może zostać zorganizowane również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez trudu około 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, że położony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Przejazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie będzie zwykle trwać dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]