Hotel dla zwierząt – Twój pies pod opieką doświadczonego petsittera

Hotel dla zwierząt – Twój pies pod opieką doświadczonego petsittera

Hotel dla zwierząt to znakomita alternatywa dla właścicieli czworonogów. Planujesz wyjazd i nie możesz wziąć ze sobą psa? Profesjonalny petsitter kompleksowo zadba o Twojego pupila! Co oferuje pet hotel?

Petsittingw Warszawie – indywidualna opieka nad zwierzętami

Właściciele psów nie muszą już martwić się, co zrobić z ukochanym pupilem w czasie wyjazdu służbowego lub urlopu. Hotel dla zwierząt w Warszawie oferuje wszechstronne usługi związane z opieką nad czworonogami. Doświadczona kadra pracowników zapewnia pupilom pełen wachlarz zabaw, jak również czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pet hotel dysponuje komfortowymi, klimatyzowanymi boksami. W ośrodku znajduje się do 8 oszklonych stanowisk, z których każde posiada na dole okno, dzięki czemu pies widzi, co dzieje się na zewnątrz. W psim hotelu każdy pies jest traktowany w sposób indywidualny, zarówno pod względem kwestii zdrowotnych, jak i diety. Jest to doskonała propozycja dla osób, które pragną zapewnić zwierzęciu profesjonalną opiekę na czas wyjazdu.

Hotel dla zwierząt – rozległy zakres usług

W ośrodku pracują doświadczeni opiekunowie, którzy cechują się szacunkiem oraz empatią w stosunku do zwierząt i szybko odpowiadają na różne potrzeby psów. Maksymalne bezpieczeństwo zwierząt gwarantują też monitorowane pomieszczenia. Czworonogi są regularnie wyprowadzane na spacery po pobliskich terenach leśnych, gdzie mają możliwość bawić się na łonie przyrody. Nad ich harmonijnym rozwojem psów czuwa zoopsycholog – zwierzęta mogą brać udział w zajęciach socjalizacyjnych. Karma jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego zwierzęcia. Hotel korzysta też z opieki weterynarza.