Catering okolicznościowy – obsługa nie tylko wesel i komunii

catering okolicznościowy

Niedługo nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz świętować ją wraz z rodziną i kolegami. Na nieszczęście jest to znaczna grupa gości, których należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i podjąć ich dobrymi napojami i przekąskami. Możesz próbować przygotować je samodzielnie, ale przy dużej liczbie gości ciężko jest tego dokonać. Dodatkowo to twoja impreza i chcesz się nią nacieszyć, a nie sterczeć w kuchni czy służyć za kelnera. Z tego powodu organizację poczęstunku na rodzinne święta rekomendujemy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – wynajem lokalu nie jest już obligatoryjne

Kiedy wspomina się o cateringu gros osób myśli natychmiast o imprezach biznesowych albo cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru pani domu było osobiste przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy rzeczywiście znacznej liczbie biesiadników rozważała ona opcję zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym zakresie. I rzeczywiście, przez wiele lat firmy cateringowe nie proponowały obsługi mniejszych rodzinnych spotkań, a w szeregu przypadków również tych większych, jeżeli nie wiązało się to z wynajmem lokalu. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się na dzierżawę lokalu czy postanowimy zorganizować imprezę we własnym ogrodzie bądź mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w wybrane miejsce profesjonalnie przyrządzane posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w udekorowaniu i ułożeniu stolików

Catering okolicznościowy jest literalnie usługą zamawianą na dowolne rodzinne wydarzenie. Najlepsi kucharze bez problemu przygotują dania harmonizujące z charakterem imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering urodzinowy, na chrzciny czy na komunię. Catering okolicznościowy obejmuje również obsługę komersów, studniówek oraz półmetków. Poszukując firmy świadczącej taką usługę warto postawić na taką, która będzie mogła dostosować menu do życzeń i możliwości finansowych klienta, jak również kompleksowo obsłużyć event, m.in. pomagając w ustawieniu i dekoracji stołów czy udostępniając profesjonalnych kelnerów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]