Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Szukasz korzystnej oferty opieki nad stroną www? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na https://bit.ly/31HFagl.

WordPress, który został opracowany przede wszystkim jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się niezwykle popularnym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, iż jest szybki oraz łatwo można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, korzysta się z niego dzisiaj do projektowania sklepów internetowych oraz wymyślnych stron firmowych. Jednakże ten system zarządzania treścią może być powodem niemiłych sytuacji, zatem ważną i przydatną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Dlaczego zaleca się zlecić opiekę nad stroną internetową specjaliście?

Utrzymanie strony na najnowszej wersji oprogramowania jest niewątpliwie podstawą jej bezpieczeństwa. W wielu przypadkach jednakże podmioty po uruchomieniu strony zaniedbują regularną instalację najnowszych edycji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co narażają witrynę na cyberataki bądź zawirusowanie. W dodatku, pomimo że WordPress jest niezwykle nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z niechcianymi komplikacjami z poprawnym działaniem strony lub sklepu. W związku z tym wymagane jest, by czynność tę realizował zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału technicznego, zaleca się zlecić opiekę nad stroną internetową niezależnemu znawcy.

Do kogo adresowana jest usługa utrzymania WordPressa?

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa kierowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, tak małych jak i większych firm, którzy troszczą się o skuteczne i trwałe działanie ich strony firmowej oraz zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Usługa ta potrzebna jest też blogerom oraz freelancerom mającym prywatne strony. W bazowym pakiecie oferty zawarta pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji CMS-a oraz eliminacja następstw działania malware. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są także przeróżnego typu monitoringi (m.in. zmian treści, logowań użytkowników i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]