Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Szukasz szczegółowych wiadomości o wyprawach w góry? Dobrze trafiłeś! Wejdź tutaj

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym turystą, który docenia pewne i solidnie przygotowane wyprawy pod opieką kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Planujemy trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają aktywne spędzanie wolnego czasu i dysponują pewnym doświadczeniem w analogicznych ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również świetna kondycja fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to propozycja dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór wyższych niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o zaawansowanych umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Umożliwiają przy tym realizację marzeń oraz poznanie swoich reakcji w ciężkich warunkach. Exploruj.pl angażuje zawodowych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko poznali na wylot charakter górskiego terenu, ale także entuzjastycznie dzielą się swoją wiedzą z partycypantami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Dolomity i Alpy.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]