Noclegi Krynica – „Apartamenty z Kominkiem”

Noclegi Krynica – „Apartamenty z Kominkiem”

Nigdy wcześniej nie znalazłeś tak świetnej oferty noclegu Krynica Zdrój!

Krynica zdrój może rozkochać w sobie niejednego gościa. Choć kojarzymy ją w szczególności ze zdrowym powietrzem oraz zdrowotną wodą bijącą w tym mieście, to atrakcje dla siebie znajdą także miłośnicy górskich krajobrazów i interesujących budynków. W mieście zlokalizowanych jest mnóstwo XIX-wiecznych obiektów, których większość wybudowana była z myślą o ściągających tu kiedyś z całego kontynentu letnikach. Również dziś Krynica Zdrój szczyci się dużą popularnością, a co sezon ściągają tu turyści z różnych regionów Polski. Jak więc wygląda sytuacja z miejscami hotelowymi?

Noclegi Krynica Zdrój – hotele

Jak łatwo się domyślić, zdecydowaną część miejsc noclegowych w tym ciekawym miejscu zajmują hotele. Goście, którzy wybiorą akurat takie noclegi Krynica Zdrój, mogą liczyć na niezwykle szeroką ofertę – niezależnie od stanu finansów, każdy letnik z całą pewnością wyszuka ofertę dla siebie. Oprócz tego w Krynicy istnieją również liczne domy, w których goście mogą wynająć apartamenty.

Pokoje – noclegi Krynica Zdrój

Ci goście, którzy nie mają wypchanego portfela, mogą w Krynicy zdecydować się na wynajem którejś z mniej kosztownych kwater. Z uwagi na coraz większe zainteresowanie tą miejscowością, coraz częściej spotkać można noclegi Krynica Zdrój proponowane w niezbyt dużych cenach. Ich klienci nie mogą co prawda oczekiwać takich udogodnień, jak w pensjonatach, ale pozwolą im zwiedzić Krynicę wraz z jej najpiękniejszymi zabytkami.

Nasz adres:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]