Wzmacniacz szerokopasmowy – siła sygnału

Wzmacniacz szerokopasmowy – siła sygnału

Zamów wzmacniacz szerokopasmowy na https://www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjny sprzęt wykorzystywany przez operatorów TVK. Ich zasadniczą funkcją jest wzmocnienie mocy sygnałów kierowanych do konkretnych odbiorców. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – znakomity sygnał

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych funkcjonują zazwyczaj w zakresie 30 Hz – 6 MHz. Znakomicie niwelują wszelkie awarie emitowane najczęściej przez internet bezprzewodowy oraz umożliwiają odbieranie treści multimedialnych. Przeważnie umieszczone są w blokach, w których mieszkają ostateczni abonenci. Rozwiązania tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany wszędzie. Uzyskiwany sygnał jest znakomity, a obsługa sprzętu przystępna. Urządzenia te wyróżniają się optymalnym poziomem wyjściowym – na przykład 123dBuV. Poziom może być różny, w zależności od wykorzystywanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – elementy regulowane i moduły WHX-923

Regulacja parametru toru RF nie sprawia problemów. Odbywa się to za pomocą modułów WHX-823 lub wkładek JXP. Sprzęty posiadają także profesjonalne zabezpieczenie przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są niezwykle bezpieczne. Niektóre z nich wyposażono w specjalistyczny filtr ingresu. Niski koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są szeroko rozpowszechnione i dostarczają widzom znakomitą moc sygnału w warunkach domowych. Ogromną zaletą jest również energooszczędność na poziomie ok. <6W.

Nasz adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]