Skrzynka telekomunikacyjna – rodzaje i zastosowanie

Skrzynka telekomunikacyjna – rodzaje i zastosowanie

Szukasz skrzynki telekomunikacyjnej? Powinieneś odwiedzić ten adres

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdym domu – określają to odpowiednie ustawy. W sprzedaży znajdziemy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – ze wzmocnionego surowca

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana ze wzmocnionego metalu i mieć stosowne otwory, które pełnią funkcję wentylacyjną oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. W sprzedaży wyróżniamy kilka najważniejszych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich oraz szkodliwe czynniki pogodowe. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się ważne przewody – np. kable koncentryczne oraz główne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, multiswitche. Komponenty wewnątrz skrzynki możemy przyłączyć na przykład na paski z rzepem lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – różne wymiary

Priorytetowym czynnikiem jest także ochrona przed wtargnięciem osób nieuprawnionych do środka szafki. W tym celu stosuje się uniwersalne zamki. To istotne także w mieszkaniu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Nie zapominajmy też o uporządkowaniu przewodów – w tym celu służą specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu błyskawicznie dopasujemy je do indywidualnych potrzeb.

Nasz adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]