Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Skieruj się na https://flobo.io, aby odnaleźć informacje dotyczące Flobo.

Biznesmeni nieprzerwanie szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas poświęcony na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla dużych podmiotów

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a potem nadzoruje czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają zaledwie sto faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, nadzwyczaj pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Nie wiesz czy robot Flobo to odpowiednia usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ten robot bez trudu księguje przelewy abonamentowe, wobec tego świetnie sprawdzi się w szkołach językowych lub niepublicznych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hostele, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]