Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

Na http://bit.ly/32uDXWI uzyskasz rzetelną pomoc specjalisty w dziedzinie przygotowania wirtualnego spaceru Wieliczka

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa czy też nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to interesujący element, który warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, a także co zyskamy umieszczając go w wizytówce GMF.

Jak działa wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przeskakiwać do sąsiednich miejsc budynku, w którym się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy skierowani do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie www naszej firmy.

Jakie branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku względów. Najważniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie internetowej będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niezwykle proste. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie przygotują taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google sprawdzi się w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża hotelarska, w której nierzadko chcemy pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Można także pokazać tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet dentystyczny czy siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać również wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, żeby przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]