Torby z nadrukiem – idealny gadżet reklamowy

Torby z nadrukiem – idealny gadżet reklamowy

Przed markami, które planują promocję albo jadą na targi, nierzadko pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy ze sobą zabrać. Musi on nie tylko przyciągnąć uwagę ewentualnych klientów, ale też być na tyle przydatny, żeby od czasu do czasu go wykorzystywali i tym sposobem wytworzyli przywiązanie do marki. Produktem tego rodzaju są właśnie torby z nadrukiem.

Torby z własnym nadrukiem – rodzaje

Sprawdzając katalogi drukarni zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych szybko zauważymy, iż pod hasłem “torba” kryje się wiele produktów. Są to m.in. torby na zakupy – bodajże najpopularniejszy i bardzo przydatny gadżet promocyjny. Nadruk nazwy eventu czy logotypu na jutowych, płóciennych i bawełnianych torbach na ramię zawsze świetnie wygląda i jest na tyle trwały, żeby przez długi czas utrzymywać się na materiale. Kolejnym atutem takich toreb jest ich cena. W zależności od rodzaju torby i wielkości zamówienia, koszt na ogół zaczyna się od paru złotych za jedną sztukę. Napisy można nanieść również na torbach sportowych, podróżnych czy na laptopa. Są to akcesoria, które docenią między innymi organizatorzy dużych sympozjów oraz pokazów. Rzecz jasna, cena produktów tego typu i druku na nich jest w takich przypadkach odpowiednio wyższa – sięga do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie opłaca się złożyć zamówienie na torby na zakupy?

Podmioty prowadzące działania promocyjne zazwyczaj zlecają jednoczesne wykonanie kilku rodzajów gadżetów. Powinny więc nawiązać współpracę z hurtownią z gadżetami, która ma w ofercie jeszcze kilkadziesiąt innych artykułów promocyjnych do zadruku. Równolegle z torbami na ramię warto zdecydować się m.in. na nadruk na parasolach, ręcznikach bądź pozostałych użytecznych artykułach z tkaniny lub uzupełnić zlecenie o tradycyjne gadżety reklamowe, jak długopisy, ołówki i smycze, które w dalszym ciągu są lubiane przez klientów.