Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/ zlecisz pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych towarów i usług spowodowała, że każda marka pragnie teraz wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony www nie zagwarantuje, że potencjalni klienci nas znajdą – kluczowa jest bowiem widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Dużo mniejszych firm, świadczących usługi jedynie na określonym obszarze albo nawet w jednym mieście, przykładowo w Gdańsku czy też w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – promuj swoje usługi docelowym klientom

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów bądź usług korzystają na ogół z fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę danego miasta, np. “piekarnia kraków”, “sklep plastyczny kraków” albo “wizażystka kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty potencjalnym klientom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, iż działania SEO skierowane są na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i projektowaniem stron internetowych od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu dogłębnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom poprawić widoczność ich stron i tym sposobem pozyskać nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uaktualnienie contentu, a także pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może kontrolować na bieżąco rezultaty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]