Panoramy sferyczne i wirtualne spacery zleć fotografowi Google

fotograf Google, rekomendowany fotograf Google Wieliczka

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a wiele podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, powinno się wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania zdjęć, które będą dodane w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc cechuje się profesjonalizmem. Aby zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić przynajmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu warto wybrać fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy postawić na fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości fotografii, na pewno zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy niepoprawnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące wykonywania takich fotografii i samo zlecenie wypełni sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego oferty i może to być początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też często dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w trakcie tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest dużym plusem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po określeniu miejscowości otrzymamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może również reklamować się specjalnym logo, które informuje, że dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest profesjonalistą w zakresie wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]