Kompleksowa pomoc prawna

Kompleksowa pomoc prawna

Nasza kancelaria jako zespół prawników – radców prawnych i aplikantów radcowskich – oferuje Klientom kompleksową pomoc prawną z różnych dziedzin prawa, specjalizując się głównie w prawie rodzinnym, prawie pracy i prawie cywilnym. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Udzielając porad prawnych wykorzystujemy szerokie doświadczenie pozyskane przez lata wykonywania praktyki zawodowej.

Pomoc prawna dla klientów indywidualnych

Klienci indywidualni zgłaszają się do naszych prawników z zadaniami prawnymi związanymi z kontaktami, alimentami i rozwodami. Współdziałanie w takich sprawach opiera się przede wszystkim na zrozumieniu sytuacji osoby korzystającej z pomocy prawnej oraz dostosowanie do jej potrzeb odpowiedniego rozwiązania prawnego. Reprezentujemy Klienta w postępowaniu i przygotowujemy go do sporów sądowych, jakkolwiek zależnie od stanu faktycznego sugerujemy też pozasądowe rozwiązania ugodowe czy mediacyjne, które wpłyną na szybsze zakończenie sprawy oraz zmniejszą koszty obsługi prawnej. Klienci będący osobami fizycznymi zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. pomaga w opracowaniu projektów testamentów biorąc pod uwagę wolę Klienta, jak również świadczy doradztwo prawne w już trwających postępowaniach spadkowych.

Obsługa prawna spółek i przedsiębiorstw

Oprócz powyższego, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla przedsiębiorców. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy zatem kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla podejmowanych przez nich działań, świadczymy pomoc prawną z obszaru prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa podatkowego czy praw pracowniczych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, wynikające współpracy z różnorodnymi podmiotami, staramy się do wszystkich Klientów podchodzić indywidualnie, znajdując adekwatne rozwiązania prawne, także w jednostkowych sprawach.