Tabliczki na drzwi – ich rodzaje i zastosowanie

Tabliczki na drzwi – ich rodzaje i zastosowanie

Kup tabliczki na drzwi.

W każdym budynku znajduje się całe mnóstwo najróżniejszych sal o mniejszym lub większym znaczeniu. Ułatwienie w przemieszczaniu się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale także osobom zatrudnionych w danym obiekcie – zapewniają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę szeroki. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym cechują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach znajdują zastosowanie?

Odpowiednie oznakowanie budynku ma wpływ na przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy w grę wchodzi przedszkole, sklep, urząd czy biuro – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na ekspresowe odszukanie sali, która na dany moment jest naszym celem. Tak dzieje się między innymi w szpitalu oraz szkole. W przypadku biur, banków oraz urzędów tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybkiego wyszukania pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danym momencie osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy np. w urzędzie zwalnia się pracownik, nazwisko na tabliczce można bez większych problemów wymienić. Pozwala to więc oszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba wszak przeznaczać pieniędzy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które przeznaczone są jedynie dla załogi danej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia socjalne, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą wchodzić. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można również oznakować punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się na ten moment ogromną popularnością. Często na tych tabliczkach w miejscu napisu stosuje się skreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego rodzaju znaku jest zatem wyjątkowo czytelny. Nie zapominajmy również, że tabliczki informacyjne umieszcza się też przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają trudności z poruszaniem się.

Nasz adres:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]