Jaki kask na motor

Jaki kask na motor

Tutaj kupisz kaskom motocyklowym.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie eskapady – kask to przymusowy element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, ponieważ gwarantuje mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motocykl, czyli który? / Porządny kask na motocykl / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najporządniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są różne typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym pojedyncze typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa stworzona jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są więc mniej bezpieczne – właśnie dlatego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w największym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie dodatkowo posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to świetna marka, doceniana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane kolosalnej liczbie eksperymentów – a równolegle mają przystępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte oraz enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym tworzywom są niezmiernie lekkie, a równocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są również repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Nasz adres:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]