Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Więcej o srebrnych kolczykach na www.srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety akcesoriów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się dlaczego są tak często wybierane oraz gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – które kupić

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych kształtach. Najczęściej kupowane są lekkie wkręty, które pasują od święta i na co dzień, są skromne, a jednocześnie eleganckie. Równie często kupowane są wiszące dodatki, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Są okraszone naturalnymi klejnotami albo całkowicie proste. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie powodują podrażnień skóry, co przeważnie dzieje się w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Najbardziej niebanalne kolczyki wykonano techniką oksydowania, więc kupując je popatrzmy na cechy probiercze oraz technologię ich wykonania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki długo wyglądały jak nowe, należy dokładnie je oczyszczać i systematycznie usuwać najmniejsze zanieczyszczenia. Powinno się wycierać je często delikatną szmatką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne balsamy pielęgnujące, a nieużywane kolczyki chować w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast starych sposobów pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu preparaty mocno naruszają elastyczną fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór kolczyków jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne obniżki cen. Poza tym zakupy internetowe to niebywały komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.