Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Nie posiadasz wiedzy w tym temacie? Skontaktuj się z jubilerem Kraków.

Wraz z rozkwitem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy również nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. Dzisiaj chętnie wykorzystujemy opcję zakupów w sieci. I choć w internecie znajdziemy nieomalże wszystko, wciąż wiele rzeczy warto kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Plusy odwiedzin u jubilera

Zakup złotego łańcuszka, pierścionka czy broszki wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Tym samym, aby być pewnym, iż biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest wiele argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy zamierzamy kupić pierścionek albo obrączki ślubne, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli z kolei znajdziemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za luźny albo za ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do właściwego obwodu albo sporządzi nowy. Innym atutem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z kompetentnej porady złotnika. Pomoże on nam dobrać stosowny kruszec, pokaże współczesne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz wręcza się na komunię, ślub czy imieniny.

Sklep jubilerski – renowacja uszkodzonej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią inne usługi. Naprawa uszkodzonej biżuterii jest główną z nich. Jeżeli rozerwał się nam łańcuszek lub wypadł kryształek z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i umiejętnie zreperuje go w swoim zakładzie. Poprawi również obwód sygnetu, kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na pierścionku lub zawieszce podziękowania, datę, gratulacje albo inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikalnym podarunkiem, ewentualnie mamy własny pomysł na broszkę czy też naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu posiadamy niekompletną ewentualnie niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]