Kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami

Znajdź kolczyki z cyrkoniami

Dawnymi czasy wierzono w magiczną moc biżuterii, która pełniła rolę talizmanów. Współcześnie stanowi ona głównie element ozdobny. Dla przykładu takie kolczyki z cyrkoniami nie mają jakiejś nadprzyrodzonej mocy, zakładamy jeby podkreślić charakter naszej stylizacji. Choć dla niektórych biżuteria to nie tylko estetyka, ale coś więcej. Kolczyki z cyrkoniami, wspomniane już dla przykładu powinny współgrać z charakterem kobiety, która je zakłada. Biżuteria służy podkreśleniu naszej urody. W związku zakup kolczyków z cyrkonii jest świetnym wyborem, gdyż są mają elegancki wygląd, a jednocześnie dobrze komponują się z każdym strojem.

Jakie można spotkać kolczyki z cyrkoniami?

Kolczyki z cyrkoniami stały się ostatnio bardzo popularne. Typ zapięć jest oprócz koloru oraz kształtu elementem wyróżniającym różnych ich modeli. Biorąc pod uwagę to kryterium można wydzielić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – jest to jedno najczęściej spotykanych zapięć w postaci odpowiednio wyprofilowanego drutu, który przekłada się przez ucho. Na drugim końcu bigla znajduje się oczko, za pomocą którego można przyczepić część ozdobną kolczyka z cyrkoniami.
  • klips – dla tych, którzy nie mają przekłutych uszu pozostają zapięcia kolczyków z cyrkoniami typu klips. Elementem trzymającym ozdobę na uchu jest sprężynujący drut, który dociska zapięcie z obu stron ucha.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]